De Musicalshow 2018 zit er weer op!

Home » De Musicalshow 2018 zit er weer op!

De Musicalshow 2018 zit er weer op!

4 juni 2018 | Nieuws

WAUW!!! Wat was het weer een fantastisch weekend. Iedereen knalde van het podium af!
We zijn ontzettend trots op al onze leerlingen, ons team en alle fantastische vrijwilligers achter de schermen.
Nu lekker nagenieten met een eerste fotoselectie van Jan Groot en door met de laatste voorbereidingen voor Bink!

Heb jij ook zo genoten en heb je de smaak helemaal te pakken? Er zijn nog kaarten verkrijgbaar voor onze familievoorstelling Bink!, komend weekend in theater ‘t Voorhuys. Bestel snel!

Laatste nieuws

Castindeling Showtime online

Op 13, 16 & 17 december is het weer tijd voor Showtime in Vollenhove en Emmeloord! Kaarten voor deze shows zijn vanaf dinsdag 28 november te koop via onze website. Tot 8 december garanderen wij dat er op naam van elke cursist minimaal 2 kaarten kunnen worden gekocht....

Kijkles week & Herfstvakantie

Kijkles week & Herfstvakantie Deze week is het kijkles week! Alle cursisten hebben hierover een mail gehad, wij wensen iedereen veel plezier Van 23 t/m 29 Oktober is het herfstvakantie, ook bij ons zullen er dan geen lessen zijn.

Pieperfestival 2023

Pieperfestival Hebben jullie ook zo genoten van de zomervakantie?! Wij wel! Morgen gaan we knallend van start met spetterende optredens tijdens het pieperfestival! Zien wij jullie daar ook?! Bekijk het gehele programma:

Foto’s De stem van de zee

Wat hebben we genoten tijdens de voorstelling De stem van de zee op 17, 18, 24 & 25 juni in Theater 't Voorhuys! Zes fantastische shows vol stralende gezichten, energie en passie. Zo bijzonder om dit met meer dan 700 cursisten neer te kunnen zetten... We willen alle...

Kaartverkoop van start!

De kaartverkoop voor De stem van de zee is gestart! Kaarten zijn vanaf nu te koop via onze winkelpagina. In de week van 5 t/m 9 juni worden bestellingen die tot 2 juni zijn binnengekomen uitgedeeld in de les. Per bestelling ontvang je 1 kaart met het aantal bestelde...