De Musicalshow 2018 zit er weer op!

Home » De Musicalshow 2018 zit er weer op!

De Musicalshow 2018 zit er weer op!

4 juni 2018 | Nieuws

WAUW!!! Wat was het weer een fantastisch weekend. Iedereen knalde van het podium af!
We zijn ontzettend trots op al onze leerlingen, ons team en alle fantastische vrijwilligers achter de schermen.
Nu lekker nagenieten met een eerste fotoselectie van Jan Groot en door met de laatste voorbereidingen voor Bink!

Heb jij ook zo genoten en heb je de smaak helemaal te pakken? Er zijn nog kaarten verkrijgbaar voor onze familievoorstelling Bink!, komend weekend in theater ‘t Voorhuys. Bestel snel!

Laatste nieuws

Kaartverkoop Best of 20 jaar Artistique van start!

De kaartverkoop voor Best of 20 jaar Artistique is van start! Op 25+26 mei & 1+2 juni presenteren wij onze jaarlijkse theatershow in Theater ‘t Voorhuys. De show zal in het teken staan van ons 20jarig jubileum. Vele hoogtepunten van de afgelopen 20 jaar komen...

Castindeling shows staat online

Op 25+26 mei & 1+2 juni is het weer tijd voor onze jaarlijkse theatershow in Theater 't Voorhuys. Dit jaar worden het wel hele speciale shows, want wij bestaan 20 jaar en dat moet gevierd worden! Tijdens de shows maken we een reis langs vele hoogtepunten van de...

Fotoselectie Showtime Musical

Showtime Musical zit er weer op!!! 🤩🙌 Een lach, een traan en ontzettend veel energie… Het plezier spatte van het podium. We hebben genoten van alle talenten en kijken dan ook vol trots terug op een fantastisch weekend. We willen iedereen ontzettend bedankt voor het...

Kaartverkoop Showtime Musical

Het is vanaf nu mogelijk om kaarten te bestellen voor Showtime Musical op 3 & 4 februari in het Muzisch Centrum. Het beloven zes fantastische shows te worden! Ga naar kaartverkoop

Fotoselectie Showtime

WAAAAUW!!! 💥 Wat een talent, passie en energie knalde er weer van het podium tijdens Showtime. En wat een prachtige choreo’s kwamen er voorbij. Wij zijn bijzonder trots dat we dit met zijn allen neer hebben kunnen zetten… We willen iedereen die aan deze productie...