De Musicalshow 2018 zit er weer op!

Home » De Musicalshow 2018 zit er weer op!

De Musicalshow 2018 zit er weer op!

4 juni 2018 | Nieuws

WAUW!!! Wat was het weer een fantastisch weekend. Iedereen knalde van het podium af!
We zijn ontzettend trots op al onze leerlingen, ons team en alle fantastische vrijwilligers achter de schermen.
Nu lekker nagenieten met een eerste fotoselectie van Jan Groot en door met de laatste voorbereidingen voor Bink!

Heb jij ook zo genoten en heb je de smaak helemaal te pakken? Er zijn nog kaarten verkrijgbaar voor onze familievoorstelling Bink!, komend weekend in theater ‘t Voorhuys. Bestel snel!

Laatste nieuws

Kaartverkoop van start!

De kaartverkoop voor De stem van de zee is gestart! Kaarten zijn vanaf nu te koop via onze winkelpagina. In de week van 5 t/m 9 juni worden bestellingen die tot 2 juni zijn binnengekomen uitgedeeld in de les. Per bestelling ontvang je 1 kaart met het aantal bestelde...

Toneelpresentaties Musical

Op vrijdag 24 februari hebben alle musicalklassen toneelpresentaties in de Grote Zaal van het Cultuurbedrijf. Lijkt het je leuk om te komen kijken? Hieronder vind je het programma met de tijden per klas. We hopen jullie allemaal op 24 februari te zien! 15.30u-16.00u...

Showtime zit er weer op!

Op 14, 17 & 18 december straalden onze leerlingen op het podium van De Burght en Theater 't Voorhuys tijdens Showtime! Wat hebben we genoten van al het talent en enthousiasme. Super om het jaar op deze manier af te kunnen sluiten. Iedereen voor en achter de...

Kaartverkoop Showtime

✨SHOWTIME✨ Vandaag om 14.00u start de kaartverkoop van Showtime! Onze cursisten zijn al een paar weken druk aan het repeteren en zijn bijna klaar om het podium te betreden. Er zullen 6 verschillende show te zien zijn, dus grijp je kans en kom gezellig naar het...

Kijklessen Dans & Musical

In de week van 3 t/m 7 oktober is het kijkles-week in alle dans- en musicallessen in Emmeloord. In Vollenhove zijn er op 11 en 12 oktober kijklessen. Geïnteresseerden zijn van harte welkom om naar de cursisten te komen kijken. De kijklessen zijn voor alle dansgroepen...