Rooster Emmeloord 2020/2021

Maandag Dansstudio Theater

Tijd Les Docent
15:20u – 16:05u Algemene Dansante Vorming 4-6 jaar Jorien v Diepen
16:10u – 17:10u Jazz/show/streetdance 6-7 jaar Jorien v Diepen
17:15u – 18:15u Jazz/show/streetdance 7-9 jaar Jorien v Diepen
18:25u – 19:25u Jazz/show/streetdance 9-11 jaar Jorien v Diepen
19:30u – 20:30u Jazz/show/streetdance Selectie 11-12 jaar Jorien v Diepen
20:35u –  21:35u Dans Volwassenen Marion Groot

Maandag Podium Theater

Tijd Les Docent
16:20u – 17:20u Techniek Selectie 12-13 jaar Milou Zuurveld
17:25u – 18:25u Techniek Selectie 13-15 jaar Milou Zuurveld
18:30u – 19:30u Techniek Selectie 13-16 jaar Milou Zuurveld
19:35u – 20:35u Techniek Selectie 15-18 jaar– – – – – – – – – – – Milou Zuurveld
20:40u – 21:40u Techniek Selectie 17 jaar+ Milou Zuurveld

Maandag Dansstudio Cultuurbedrijf

Tijd Les Docent
16:00u – 17:00u Jazz/show/streetdance 7-9 jaar Lotte Witteveen
17:05u – 18:05u Jazz/show/streetdance 9-11 jaar Lotte Witteveen
18:10u – 19:10u Techniek Selectie 8-10 jaar Lotte Witteveen
19:20u – 20:20u Jazz/show/streetdance 11-13 jaar Lotte Witteveen

Dinsdag Dansstudio Theater

Tijd Les Docent
16:30u – 17:30u Jazz/show/streetdance 13-15 jaar Milou Zuurveld
17:35u – 18:35u Techniek Selectie 11-12 jaar Milou Zuurveld
18:40u – 19:40u Klassiek ballet Milou Zuurveld
19:45u – 20:45u Techniek Selectie 15-17 jaar Milou Zuurveld

Dinsdag Dansstudio Cultuurbedrijf

Tijd Les Docent
15:55u – 17:25u Musicalklas A,B,C   (Bekijk rooster) Iris, Anne, Marion
17:30u – 19:30u Musicalklas D,E,G   (Bekijk rooster) Iris, Anne, Marion
19:40u – 20:40u Hiphop 15 jaar+ Olivier Ntaganzwa
20:45u – 21:45u Jazz/show/streetdance Selectie 17 jaar+ Olivier Ntaganzwa

Woensdag Dansstudio Theater

Tijd Les Docent
14:30u – 15:30u Jazz/show/streetdance 6-8 jaar Lotte Witteveen
15:40u – 16:40u Jazz/show/streetdance 10-12 jaar Lotte Witteveen
16:45u – 17:45u Jazz/show/streetdance 7-9 jaar Lotte Witteveen
17:50u – 18:50u Jazz/show/streetdance 8-10 jaar Lotte Witteveen
18:55u – 19:55u Jazz/show/streetdance 12-14 jaar Lotte Witteveen
20:00u – 21:00u Jazz/show/streetdance Selectie 13-16 jaar Lotte Witteveen

Woensdag Dansstudio Cultuurbedrijf

Tijd Les Docent
13:15u – 14:00u Algemene Dansante Vorming 4-6 jaar Lotte Bruger
14:05u – 14:35u Algemene Dansante Vorming 3-4 jaar Lotte Bruger
14:40u – 15:10u Algemene Dansante Vorming 3-4 jaar
(Gaat van start bij voldoende animo)
Lotte Bruger
18:05u – 19:05u Hiphop
(Gaat van start bij voldoende animo)
Olivier Ntaganzwa
19:10u – 20:10u Hiphop Demoteam 12 jaar+ Olivier Ntaganzwa
20:15u – 21:45u Hiphop Demoteam Midnight Poison Olivier Ntaganzwa

Donderdag Dansstudio Theater

Tijd Les Docent
16:30u – 17:40u Jazz/show/streetdance Selectie 12-13 jaar Jorien v Diepen
17:45u – 18:55u Jazz/show/streetdance Selectie 13-15 jaar Jorien v Diepen
19:00u – 20:10u Jazz/show/streetdance Selectie 15-17 jaar Jorien v Diepen
20:15u – 21:25u Jazz/show/streetdance Selectie 15-18 jaar Jorien v Diepen

Vrijdag Dansstudio Theater

Tijd Les Docent
15:15u – 16:15u Breakdance
(Gaat van start bij voldoende animo)
Jarno Spijker
16:20u – 17:20u Breakdance 8 jaar+ Jarno Spijker
17:25u – 18:25u Breakdance 10 jaar+ Jarno Spijker
18:30u – 19:30u Jazz/show/streetdance Selectie 8-10 jaar Jorien v Diepen
19:55u – 20:55u Jazz/show/streetdance 14 jaar+ Jorien v Diepen
21:00u – 22:30u Sensation Jorien/Olivier

Vrijdag Dansstudio Cultuurbedrijf

Tijd Les Docent
16:40u – 18:40u Musicalklas F,H,I   (Bekijk rooster) Iris, Anne, Marion
18:45u – 20:45u Musicalklas J, Selectie Jeugd, Selectie
(Bekijk rooster)
Iris, Anne, Marion