De weg naar huis – Castindeling

Home » Events » Voorstelling 2022 » De weg naar huis – Castindeling

Castindeling ‘De weg naar huis’

Showtijden

Show 1Zaterdag 18 juni - 14.30u-16.30u
Show 2Zaterdag 18 juni - 18.30u-20.30u
Show 3Zondag 19 juni - 14.30u-16.30u
Show 4Zondag 19 juni - 18.30u-20.30u
Show 5Zaterdag 25 juni - 14.30u-16.30u
Show 6Zaterdag 25 juni - 18.30u-20.30u
Show 7Zondag 26 juni - 14.30u-16.30u
Show 8Zondag 26 juni - 18.30u-20.30u

Maandag Dansstudio Theater

Tijd Les Docent Show
15:20u – 16:05u Algemene Dansante Vorming 4-6 jaar Jorien v Diepen Show 1
16:10u – 17:10u Jazz/show/streetdance 6-8 jaar Jorien v Diepen Show 5
17:15u – 18:15u Jazz/show/streetdance 8-10 jaar Jorien v Diepen Show 7
18:25u – 19:25u Jazz/show/streetdance 10-12 jaar Jorien v Diepen Show 1
19:30u – 20:40u Jazz/show/streetdance Selectie 12-13 jaar Jorien v Diepen Show 7 + 8

Maandag Dansstudio Cultuurbedrijf

Tijd Les Docent Show
15:10u – 15:55u Jazz/Show/Streetdance 5,5-7 jaar Marion Groot Show 8
16:00u – 17:00u Jazz/Show/Streetdance 6-8 jaar Marion Groot Show 3
17:05u – 18:05u Jazz/Show/Streetdance 7-9 jaar Marion Groot Show 4

Maandag Podium Theater

Tijd Les Docent Show
16:30u – 17:30u Techniek Selectie 12-14 jaar Milou Zuurveld Show 5 + 6
17:35u – 18:35u Techniek Selectie 14-16 jaar Milou Zuurveld Show 1 + 2
18:40u – 19:40u Jazz/show/streetdance 12-14 jaar Milou Zuurveld Show 1
19:40u – 20:40u Techniek Selectie 14-17 jaar Milou Zuurveld Show 5 + 6
20:45u – 21:45u Techniek Selectie 18 jaar+ Milou Zuurveld Show 7 + 8

Dinsdag Dansstudio Theater

Tijd Les Docent Show
16:25u – 17:25u Jazz/show/streetdance 14-16 jaar Milou Zuurveld Show 3
17:30u – 18:30u Techniek Selectie 12-13 jaar Milou Zuurveld Show 7 + 8
19:40u – 20:40u Techniek Selectie 16 jaar+ Milou Zuurveld Show 3 + 4

Dinsdag Dansstudio Cultuurbedrijf

Tijd Les Docent Show
16:15u – 17:15u Techniek Selectie 9-12 jaar Lotte Bruger Show 3 + 4
18:35u – 19:35u Hiphop demo 13 jaar+ Olivier Ntaganzwa Show 7 + 8
19:40u – 20:40u Hiphop /Show/Streetdance 15 jaar+ Olivier Ntaganzwa Show 2
20:45u – 21:45u Jazz/show/streetdance Selectie 18 jaar+ Olivier Ntaganzwa Show 7 + 8

Woensdag Dansstudio Theater

Tijd Les Docent Show
11:00u – 11:30u Algemene Dansante Vorming 2,5-3 jaar Marion Groot Show 3
13.15u – 14.00u Algemene Dansante Vorming 4-6 jaar Marion Groot Show 4
14:05u – 14:35u Algemene Dansante Vorming 3-4 jaar Marion Groot Show 7
15:20u – 16:05u Jazz/show/streetdance 5,5-7 jaar Marion Groot Show 6
16:10u – 17:10u Jazz/show/streetdance 7-9 jaar Marion Groot Show 1
17:15u – 18:15u Jazz/show/streetdance 8-10 jaar Marion Groot Show 3 + 6

Woensdag Dansstudio Cultuurbedrijf

Tijd Les Docent Show
18:25u-19:25u Jazz/show/streetdance 10-12 jaar Lotte W. Show 8
19:30u-20:30u Jazz/show/streetdance 12-15 jaar Lotte W. Show 4
20:35u-21:35u Jazz/show/streetdance Selectie 14-17 jaar Lotte W. Show 5 + 6

Donderdag Dansstudio Theater

Tijd Les Docent Show
15:55u – 16:55u Jazz/show/streetdance 10-13 jaar Jorien v Diepen Show 5
17:00u – 18:10u Jazz/show/streetdance Selectie 12-14 jaar Jorien v Diepen Show 5 + 6
18:15u – 19:15u Jazz/show/streetdance Selectie 9-12 jaar Jorien v Diepen Show 3 + 4
19:20u – 20:30u Jazz/show/streetdance Selectie 14-16 jaar Jorien v Diepen Show 1 + 2
20:35u – 21:45u Jazz/show/streetdance Selectie 16 jaar+ Jorien v Diepen Show 3 + 4

Vrijdag Dansstudio Theater

Tijd Les Docent Show
16:15u – 17:15u Breakdance 8 jaar+ Jarno Spijker Show 5
17:20u – 18:20u Breakdance 11 jaar+ Jarno Spijker Show 6
18:25u – 19:55u Sensation Olivier & Jorien Show 5, 6, 7, 8
20:00u – 21:30u Midnight Poison Olivier Ntaganzwa Show 1, 2, 3, 4

 Vrijdag Cultuurbedrijf – 3 zalen

Tijd Les Docent Show
16:00u – 17:40u Musicalklas 1 Iris, Anne & Marion Show 7
16:00u – 17:40u Musicalklas 2 Iris, Anne & Marion Show 6
16:00u – 17:40u Musicalklas 3 Iris, Anne & Marion Show 8
17:50u – 19:50u Musicalklas 4 Iris, Anne & Marion Show 7 + 8
17:50u – 19:50u Musicalklas 5 Iris, Anne & Marion Show 5 + 6
17:50u – 19:50u Musicalklas 6 Iris, Anne & Marion Show 3 + 4
20:00u – 22:00u Pre Musicalselectie Iris, Anne & Marion Show 1 + 2
20:00u – 22:00u Musicalselectie Jeugd Iris, Anne & Marion Show 5, 6, 7, 8
20:00u – 22:00u Musicalklas 7-9 Iris, Anne & Marion Show 1, 2, 3, 4

Dinsdag Vollenhove

Tijd Les Docent Show
18:00u – 19:00u Techniek Selectie 9-12 jaar Lotte Bruger Show 1 + 2

Woensdag Vollenhove

Tijd Les Docent Show
14:15u – 15:00u Algemene Dansante Vorming 3-5 jaar Jorien v Diepen Show 5
15:05u – 15:50u Jazz/show/streetdance 5,5-7 jaar Jorien v Diepen Show 2
15:55u – 16:55u Jazz/show/streetdance 7-8 jaar Jorien v Diepen Show 2
17:10u – 18:10u Jazz/show/streetdance 8-10 jaar Jorien v Diepen Show 2
18:15u – 19:15u Jazz/show/streetdance Selectie 9-12 jaar Jorien v Diepen Show 1 + 2
19:20u – 20:20u Jazz/show/streetdance 10-13 jaar Jorien v Diepen Show 4