Castindeling – Koning van het Dierenrijk

Voorstellingen – 19, 25 & 26 mei

Show 1 Zondag 19 mei – 13.30u
Show 2 Zondag 19 mei – 18.30u
Show 3 Zaterdag 25 mei – 13.30u
Show 4 Zaterdag 25 mei – 18.30u
Show 5 Zondag 26 mei – 13.30u
Show 6 Zondag 26 mei – 18.30u

Maandag Dansstudio Theater – Emmeloord

Lestijd Les Docent Show Dans
15.20u-16.05u Kleuterdans 4-6 jaar Marion Groot Show 1 Muisjes

16.10u-17.10u

Jazz/show/streetdance 6-8 jaar

Marion Groot

Show 1

Zebra’s

17.15u-18.15u

Jazz/show/streetdance 7-9 jaar

Marion Groot Show 6

Zebra’s

18.30u-19.30u Jazz/show/streetdance Selectie 9+ jaar Marion Groot Show 1,2,5 & 6 Cactussen & Hakuna Matata

19.35u-20.35u

Jazz/show/streetdance Selectie Sensation Jeugd

Marion Groot Show 3,4,5 & 6

Gnoes

20.40u-21.40u

Dans volwassenen

Marion Groot

Maandag Podium Theater – Emmeloord

Lestijd Les Docent Show Dans

17.25u-18.25u

Techniek Voorselectie 14 jaar+

Lotte Willemsma Show 2 Sterren
18.30u-19.30u Techniek Selectie 11-14 jaar Lotte Willemsma Show 5 & 6 Kolibries

19.35u-20.35u

Techniek Selectie 13-16 jaar

Lotte Willemsma Show 1 & 2

Voel je hoe de liefde groeit

20.40u-21.40u

Techniek Selectie 16 jaar+

Lotte Willemsma Show 3,4,5 & 6 Sterren

Maandag Cultuurbedrijf – Emmeloord

Lestijd Les Docent Show Dans
16.00u-17.00u Jazz/show/streetdance 7-9 jaar Lotte Witteveen Show 2 Zebra’s
17.05u-18.05u Jazz/show/streetdance 9-11 jaar Lotte Witteveen Show 1 Cactussen 
18.10u-19.20u Jazz/show/streetdance Selectie 11-13 jaar Linda Groot Show 1 & 2 Aasgieren
19.25u-20.35u Jazz/show/streetdance Selectie 13-15 jaar Linda Groot Show 3,4,5 & 6 Aasgieren
20.40u-21.40u Jazz/show/streetdance Voorselectie 16 jaar+ Lotte Witteveen Show 1 Apen

Dinsdag Dansstudio Theater – Emmeloord

Lestijd Les Docent Show Dans
16.00u-17.00u Breakdance Beginners Jarno Spijker Show 5 Afrikaanse dans
17.05u-18.05u Hiphop 10 jaar+ Jarno Spijker Show 4 Afrikaanse dans
18.10u-19.10u Jazz/show/streetdance 11-13 jaar Lotte Witteveen Show 2 Griezelwoud
19.20u-20.20u Jazz/show/streetdance Voorselectie 14 jaar+ Lotte Witteveen Show 2 Apen
20.25u-21.25u Jazz/show/streetdance Selectie 16 jaar+ Olivier Ntaganzwa Show 3,4,5 & 6 Apen

Dinsdag Cultuurbedrijf – Emmeloord

Lestijd Les Docent Show Dans
19.45u-20.45u Dans volwassenen Sarah van der Pol

Woensdag Dansstudio Theater – Emmeloord

Lestijd Les Docent Show Dans
13.00u-14.30u Jazz/show/streetdance 6-8 jaar Renske Kruijswijk Show 5 Zebra’s
14.05u-14.35u Peuterdans 3-4 jaar Renske Kruijswijk Show 2 Muisjes
14.40u-15.25u Kleuterdans 4-6 jaar Renske Kruijswijk Show 5 Muisjes
16.00u-17.00u Jazz/show/streetdance 8-10 jaar Renske Kruijswijk Show 5 Cactussen
17.05u-18.05u Jazz/show/streetdance 10-12 jaar Renske Kruijswijk Show 3 Griezelwoud
18.10u-19.10u Jazz/show/streetdance Selectie 11-14 jaar Linda Groot Show 5 & 6 Griezelwoud
19.25u-20.35u Jazz/show/streetdance Selectie 13-16 jaar Linda Groot Show 1 & 2 Gnoes

Woensdag Cultuurbedrijf – Emmeloord

Lestijd Les Docent Show Dans
18.55u-19.55u Jazz/show/streetdance 12-14 jaar Jorien v/d Dries Show 1 Griezelwoud
20.00u-21.30u Hiphop Demoteam Midnight Poison Olivier Ntaganzwa Alle shows Olifantenkerkhof

Donderdag Dansstudio Theater – Emmeloord

Lestijd Les Docent Show Dans
16.00u-17.00u Techniek Selectie 9 jaar+ Lotte Willemsma Show 1 & 2 Kolibries
17.05u-18.05u Techniek Selectie 11-13 jaar Lotte Willemsma Show 1 & 2 Savanne
18.10u-19.10u Techniek Selectie 13-15 jaar Lotte Willemsma Show 3,4,5 & 6 Savanne
19.30u-20.30u Techniek Selectie Sensation Jeugd Lotte Willemsma Show 3,4,5 & 6 Voel je hoe de liefde groeit
20.35u-21.35u Techniek Selectie B 16 jaar+ Lotte Willemsma Show 1 Sterren

Vrijdag Dansstudio Theater – Emmeloord

Lestijd Les Docent Show Dans
16.55u-17.55u Breakdance Beginners/Intermediate Sammie Cohensius Show 1 Afrikaanse dans
17.55u-18.55u Breakdance Intermediate/Gevorderd Sammie Cohensius Show 3 Afrikaanse dans
19.00u-20.00u Hiphop Demoteam 10 jaar+ Sammie Cohensius Show 2 Afrikaanse dans
20.05u-21.05u Hiphop 14 jaar+ Olivier Ntaganzwa Show 6 Afrikaanse dans
21.10u-22.40u Sensation Marion Groot / Olivier Ntaganzwa Alle shows Hyena’s

Dinsdag De Burght – Vollenhove

Lestijd Les Docent Show Dans
18.00u-19.00u Techniek Selectie 9 jaar+ Lotte Bruger Show 3 & 4 Kolibries
19.05u-20.05u Jazz/show/streetdance 9-12 jaar Lotte Bruger Show 4 Cactussen

Woensdag De Burght – Vollenhove

Lestijd Les Docent Show Dans
13.15u-14.00u Kleuterdans 4-6 jaar Sarah v/d Pol Show 3 Muisjes
14.05u-15.05u Jazz/show/streetdance 7-9 jaar Sarah v/d Pol Show 4 Zebra’s
15.10u-16.10u Jazz/show/streetdance 8-10 jaar Sarah v/d Pol Show 3 Cactussen
16.15u-17.15u Jazz/show/streetdance 6-8 jaar Sarah v/d Pol Show 3 Zebra’s
17.20u-18.20u Jazz/show/streetdance Selectie 9 jaar+ Sarah v/d Pol Show 3 & 4 Hakuna Matata

Musicalklassen / Dinsdag – Cultuurbedrijf

Lestijd Les Docent Show Dans
15.55u-17.25u Musicalklas A Sarah, Marieke & Marion Show 3 Kleine leeuwen
15.55u-17.25u Musicalklas B Sarah, Marieke & Marion Show 1 Kleine leeuwen
15.55u-17.25u Musicalklas C Sarah, Marieke & Marion Show 5 Kleine leeuwen
17.30u-19.30u Musicalklas D Sarah, Marieke & Marion Show 2 Kleine leeuwen
17.30u-19.30u Musicalklas F Sarah, Marieke & Marion Show 4 Kleine leeuwen
17.30u-19.30u Musicalklas H Sarah, Marieke & Marion Show 1 Leeuwen

Musicalklassen / Vrijdag – Cultuurbedrijf

Lestijd Les Docent Show Dans
16.40u-18.40u Musicalklas E Iris, Marieke & Marion Show 6 Kleine leeuwen
16.40u-18.40u Musicalklas G Iris, Marieke & Marion Show 4 Leeuwen
16.40u-18.40u Musicalklas I Iris, Marieke & Marion Show 2 Leeuwen
18.45u-20.45u Musicalklas J Iris, Marieke & Marion Show 3 Leeuwen
18.45u-20.45u Musicalklas K Iris, Marieke & Marion Show 5 & 6 Leeuwen
18.45u-20.45u Musicalselectie Iris, Marieke & Marion Alle shows Rollen + Koor