Lesrooster Dans Emmeloord 2018/2019

Maandag Dansstudio Theater

Tijd Les Docent
15:20u – 16:05u Kleuterdans 4-6 jaar Marion
16:10u – 17:10u Jazz/show/streetdance 6-8 jaar Marion
17:15u – 18:15u Jazz/show/streetdance 7-9 jaar Marion
18:30u – 19:30u Jazz/show/streetdance Selectie 9 jaar+ Marion
19:35u – 20:35u Jazz/show/streetdance Sensation Jeugd Marion
20:45u –  21:45u Dans Volwassenen Marion

Maandag Dansstudio Cultuurbedrijf

Tijd Les Docent
16:00u – 17:00u Jazz/show/streetdance 7-9 jaar Lotte Wit.
17:05u – 18:05u Jazz/show/streetdance 9-11 jaar Lotte Wit.
18:10u – 19:20u Jazz/show/streetdance Selectie 11-13 jaar Linda
19:25u – 20:35u Jazz/show/streetdance Selectie 13-15 jaar Linda
20:40u – 21:40u Jazz/show/streetdance Voorselectie 16 jaar+ Lotte Wit.

Maandag Podium Theater

Tijd Les Docent
17:25u – 18:25u Techniek Voorselectie 14 jaar+ Lotte Wil.
18:30u – 19:30u Techniek Selectie 11-14 jaar Lotte Wil.
19:35u – 20:35u Techniek Selectie 13-16 jaar – – – – – – – – – – – – Lotte Wil.
20:40u – 21:40u Techniek Selectie 16 jaar+ Lotte Wil.

Dinsdag Dansstudio Theater

Tijd Les Docent
16:00u – 17:00u Breakdance 8 jaar + Jarno
17:05u – 18:05u Hiphop 10 jaar+ Jarno
18:10u – 19:10u Jazz/show/streetdance 11-13 jaar Lotte Wit.
19:20u – 20:20u Jazz/show/streetdance Voorselectie 14 jaar+ Lotte Wit.
20:25u – 21:25u Jazz/show/streetdance Selectie 16 jaar+ Olivier

Dinsdag Dansstudio Cultuurbedrijf

Tijd Les Docent
19:45u – 20:45u Dans volwassenen Sarah

Woensdag Dansstudio Theater

Tijd Les Docent
13:00u – 14:00u Jazz/show/streetdance 6-8 jaar Renske
14:05u – 14:35u Peuterdans 3-4 jaar Renske
14:40u – 15:25u Kleuterdans 4-6 jaar Renske
16:00u – 17:00u Jazz/show/streetdance 8-10 jaar Renske
17:05u – 18:05u Jazz/show/streetdance 10-12 jaar Renske
18:10u – 19:10u Jazz/show/streetdance Selectie 11-14 jaar Linda
19:25u – 20:35u Jazz/show/streetdance Selectie 13-16 jaar Linda

Woensdag Dansstudio Cultuurbedrijf

Tijd Les Docent
17:50u – 18:50u Optie nieuwe les Jorien
18:55u – 19:55u Jazz/show/streetdance 12-14 jaar Jorien
20:00u – 21:30u Hiphop Demoteam Midnight Poison Olivier

Donderdag Dansstudio Theater

Tijd Les Docent
16:00u – 17:00u Techniek Selectie 9 jaar+ Lotte Wil.
17:05u – 18:05u Techniek Selectie 11-13 jaar – – – – – Lotte Wil.
18:10u – 19:10u Techniek Selectie 13-15 jaar Lotte Wil.
19:30u – 20:30u Techniek Selectie Sensation Jeugd Lotte Wil.
20:35u – 21:35u Techniek Selectie B 16 jaar+ Lotte Wil.

Vrijdag Dansstudio Theater

Tijd Les Docent
16:55u – 17:55u Breakdance 8 jaar + Sammie
17:55u – 18:55u Breakdance 10 jaar + (Int/Gev) Sammie
19:00u – 20:00u Hiphop Demoteam 10 jaar+ Sammie
20:05u – 21:05u Hiphop 14 jaar+ Olivier
21:10u – 22:40u Sensation Marion./Olivier