Buiten rooster

Buiten rooster Emmeloord – Artistique

Maandag – Plein 1

Tijd Les Kanaal
16.00u-16.50u

Jazz/show/streetdance 6-8 jaar

Lotte W.
17.05u-17.55u

Jazz/show/streetdance 8-10 jaar

Lotte W.
18.10u-19.00u Hiphop 8 jaar+ Lotte W.
19.20u-20.10u

Jazz/show/streetdance 10-12 jaar

Lotte W.
20.25u-21.25u

Jazz/show/streetdance 15 jaar+

Lotte W.

Maandag – Plein 2

Tijd Les Kanaal

16.20u-17.10u

Jazz/show/streetdance 6-8 jaar

Jorien v Diepen

17.25u-18.15u

Jazz/show/streetdance 8-10 jaar

Jorien v Diepen
18.35u-19.25u Jazz/show/streetdance Selectie 9 jaar+ Jorien v Diepen

19.40u-20.30u

Jazz/show/streetdance Selectie 11 jaar+

Jorien v Diepen

20.45u-21.45u

Dans volwassenen

Jorien v Diepen

Dinsdag – Plein 1

Tijd Les Kanaal
16.10u-17.10u

Jazz/show/streetdance 12-14 jaar

Milou
19.45u-20.45u

J/S/S Selectie 17 jaar+ 

Olivier

Dinsdag – Plein 2 + veld

Tijd Les Kanaal

15.55u-16.55u

Musicalklas A

Iris, Anne, Jorien

16.25u-17.25u

Musicalklas B

Iris, Anne, Jorien

16.55u-17.55u

Musicalklas C

Iris, Anne, Jorien

17.30u-18.50u

Musicalklas D

Iris, Anne, Jorien

18.10u-19.30u

Musicalklas E

Iris, Anne, Jorien

18.50u-20.10u

Musicalklas G

Iris, Anne, Jorien

Woensdag – Plein 1

Tijd Les Kanaal
18.40u-19.40u

Jazz/show/streetdance 13-16 jaar

Jorien v/d Dries
19.55u-21.25u

Midnight Poison

Olivier

Woensdag – Plein 2

Tijd Les Kanaal

13.15u-14.05u

Jazz/show/streetdance 7-9 jaar

Lotte W.

14.20u-15.10u

Jazz/show/streetdance 6-8 jaar

Lotte W.

15.40u-16.30u

Jazz/show/streetdance 9-11 jaar

Lotte W.

16.45u-17.35u

Jazz/show/streetdance 11-13 jaar

Lotte W.

17.50u-18.50u

Jazz/show/streetdance Selectie 12-15 jaar

Lotte W.

19.00u-20.05u

Jazz/show/streetdance Selectie 14-17 jaar

Jorien v Diepen

20.15u-21.20u

Jazz/show/streetdance Sensation Jeugd

Jorien v Diepen

Donderdag – Veld

Tijd Les Kanaal

16.00u-16.50u

Breakdance 7 jaar+

Jarno

17.00u-17.50u

Breakdance 11 jaar+

Jarno

Donderdag – Plein 2

Tijd Les Kanaal

18.10u-19.15u

Jazz/show/streetdance Selectie 12-14 jaar

Jorien v Diepen

19.30u-20.35u

Jazz/show/streetdance Selectie 14-16 jaar

Jorien v Diepen

Vrijdag – Veld

Tijd Les Kanaal

15.55u-16.45u

Breakdance 9 jaar+

Sammie

Vrijdag – Plein 1

Tijd Les Kanaal

17.00u-17.50u

Hiphop 11 jaar+

Sammie

18.00u-19.00u

Hiphop Demoteam 12 jaar+

Sammie

19.15u-20.15u

Hiphop 14 jaar+ Olivier

20.30u-21.45u

Sensation

Olivier

Vrijdag – Plein 2 + veld

Tijd Les Kanaal

16.50u-18.10u

Musicalklas F

Iris, Maartje, Jorien

17.30u-18.50u

Musicalklas H

Iris, Maartje, Jorien

18.10u-19.30u

Musicalklas I

Iris, Maartje, Jorien

19.35u-20.55u

Musicalklas J

Iris, Maartje, Jorien

20.15u-21.35u

Musicalselectie Jeugd

Iris, Maartje, Jorien

18.55u-20.15u

Musicalselectie

Iris, Maartje, Jorien

Buiten rooster Vollenhove – Artistique

Woensdag – Plein de Burght

Tijd Les Docent

14.15u-15.05u

Jazz/show/streetdance 6-7 jaar

Sarah

15.20u-16.10u

Jazz/show/streetdance 7-9 jaar

Sarah

16.25u-17.15u

Jazz/show/streetdance 8-10 jaar

Sarah

17.30u-18.20u

Jazz/show/streetdance Selectie 9 jaar+

Sarah

18.35u-19.25u

Jazz/show/streetdance 9-12 jaar

Lotte B.