Repetitieschema Koning van het Dierenrijk

Generale repetities

Generale repetitie Show 1 Zaterdag 18 mei (Ochtend + Middag)
Generale repetitie Show 2 Zaterdag 18 mei (Middag + Avond)
Generale repetitie Show 3
Generale repetitie Show 4 Vrijdag 24 mei (Middag + Avond)
Generale repetitie Show 5
Generale repetitie Show 6

Podiumrepetities

Maandag Dansstudio Theater – Emmeloord

Lestijd Les Docent Podiumrepetitie Tijd
15.20u-16.05u Kleuterdans 4-6 jaar Marion Groot Maandag 13 mei Reguliere les op podium

16.10u-17.10u

Jazz/show/streetdance 6-8 jaar

Marion Groot

Maandag 13 mei

Reguliere les op podium

17.15u-18.15u

Jazz/show/streetdance 7-9 jaar

Marion Groot Maandag 20 mei

16.35u-17.05u

18.30u-19.30u Jazz/show/streetdance Selectie 9+ jaar Marion Groot Woensdag 15 mei 14.50u-15.10u

19.35u-20.35u

Jazz/show/streetdance Sensation Jeugd

Marion Groot Maandag 20 mei

20.00u-20.45u

20.40u-21.40u

Dans volwassenen

Marion Groot

Maandag Podium Theater – Emmeloord

Lestijd Les Docent Podiumrepetitie Tijd

17.25u-18.25u

Techniek Voorselectie 14 jaar+

Lotte Willemsma Maandag 13 mei Reguliere les op podium
18.30u-19.30u Techniek Selectie 11-14 jaar Lotte Willemsma Maandag 20 mei 17.25u-18.00u

19.35u-20.35u

Techniek Selectie 13-16 jaar

Lotte Willemsma Maandag 13 mei

Reguliere les op podium

20.40u-21.40u

Techniek Selectie 16 jaar+

Lotte Willemsma Maandag 20 mei 20.35u-21.05u

Maandag Cultuurbedrijf – Emmeloord

Lestijd Les Docent Podiumrepetitie Tijd
16.00u-17.00u Jazz/show/streetdance 7-9 jaar Lotte Witteveen Woensdag 15 mei 15.30u-16.00u
17.05u-18.05u Jazz/show/streetdance 9-11 jaar Lotte Witteveen Woensdag 15 mei 15.45u-16.15u
18.10u-19.20u Jazz/show/streetdance Selectie 11-13 jaar Linda Groot Dinsdag 14 mei 19.35u-20.05u
19.25u-20.35u Jazz/show/streetdance Selectie 13-15 jaar Linda Groot Maandag 20 mei 18.55u-19.20u
20.40u-21.40u Jazz/show/streetdance Voorselectie 16 jaar+ Lotte Witteveen Dinsdag 14 mei 20.35u-21.10u

Dinsdag Dansstudio Theater – Emmeloord

Lestijd Les Docent Podiumrepetitie Tijd
16.00u-17.00u Breakdance Beginners Jarno Spijker Maandag 20 mei 16.50u-17.20u
17.05u-18.05u Hiphop 10 jaar+ Jarno Spijker Maandag 20 mei 17.05u-17.35u
18.10u-19.10u Jazz/show/streetdance 11-13 jaar Lotte Witteveen Woensdag 15 mei 16.00u-16.30u
19.20u-20.20u Jazz/show/streetdance Voorselectie 14 jaar+ Lotte Witteveen Dinsdag 14 mei 20.25u-20.50u
20.25u-21.25u Jazz/show/streetdance Selectie 16 jaar+ Olivier Ntaganzwa Maandag 20 mei 21.05u-21.30u

Dinsdag Cultuurbedrijf – Emmeloord

Lestijd Les Docent Podiumrepetitie Tijd
19.45u-20.45u Dans volwassenen Sarah van der Pol

Woensdag Dansstudio Theater – Emmeloord

Lestijd Les Docent Podiumrepetitie Tijd
13.00u-14.30u Jazz/show/streetdance 6-8 jaar Renske Kruijswijk Woensdag 22 mei 13.00u-13.30u
14.05u-14.35u Peuterdans 3-4 jaar Renske Kruijswijk Woensdag 15 mei Reguliere les op podium
14.40u-15.25u Kleuterdans 4-6 jaar Renske Kruijswijk Woensdag 22 mei 13.15u-13.45u
16.00u-17.00u Jazz/show/streetdance 8-10 jaar Renske Kruijswijk Woensdag 22 mei 13.30u-14.00u
17.05u-18.05u Jazz/show/streetdance 10-12 jaar Renske Kruijswijk Woensdag 22 mei 13.45u-14.15u
18.10u-19.10u Jazz/show/streetdance Selectie 11-14 jaar Linda Groot Maandag 20 mei 18.00u-18.45u
19.25u-20.35u Jazz/show/streetdance Selectie 13-16 jaar Linda Groot Woensdag 15 mei 20.00u-20.45u

Woensdag Cultuurbedrijf – Emmeloord

Lestijd Les Docent Podiumrepetitie Tijd
18.55u-19.55u Jazz/show/streetdance 12-14 jaar Jorien v/d Dries Woensdag 15 mei Reguliere les op podium
20.00u-21.30u Hiphop Demoteam Midnight Poison Olivier Ntaganzwa Woensdag 15 mei 20.45u-21.30u

Donderdag Dansstudio Theater – Emmeloord

Lestijd Les Docent Podiumrepetitie Tijd
16.00u-17.00u Techniek Selectie 9 jaar+ Lotte Willemsma Woensdag 15 mei 14.25u-14.55u
17.05u-18.05u Techniek Selectie 11-13 jaar Lotte Willemsma Dinsdag 14 mei 20.05u-20.30u
18.10u-19.10u Techniek Selectie 13-15 jaar Lotte Willemsma Maandag 20 mei 18.25u-18.55u
19.30u-20.30u Techniek Selectie Sensation Jeugd Lotte Willemsma Maandag 20 mei 19.30u-20.00u
20.35u-21.35u Techniek Selectie B 16 jaar+ Lotte Willemsma Dinsdag 14 mei 20.55u-21.30u

Vrijdag Dansstudio Theater – Emmeloord

Lestijd Les Docent Podiumrepetitie Tijd
16.55u-17.55u Breakdance Beginners/Intermediate Sammie Cohensius Woensdag 15 mei 14.55u-15.25u
17.55u-18.55u Breakdance Intermediate/Gevorderd Sammie Cohensius Maandag 20 mei 17.45u-18.15u
19.00u-20.00u Hiphop Demoteam 10 jaar+ Sammie Cohensius Woensdag 15 mei 16.15u-16.45u
20.05u-21.05u Hiphop 14 jaar+ Olivier Ntaganzwa Maandag 20 mei 19.05u-19.40u
21.10u-22.40u Sensation Marion / Olivier  Vrijdag 17 mei Reguliere les op podium

Dinsdag De Burght – Vollenhove

Lestijd Les Docent Podiumrepetitie Tijd
18.00u-19.00u Techniek Selectie 9 jaar+ Lotte Bruger Woensdag 22 mei 15.25u-15.50u
19.05u-20.05u Jazz/show/streetdance 9-12 jaar Lotte Bruger Woensdag 22 mei 15.10u-15.40u

Woensdag De Burght – Vollenhove

Lestijd Les Docent Podiumrepetitie Tijd
13.15u-14.00u Kleuterdans 4-6 jaar Sarah v/d Pol Woensdag 22 mei 14.05u-14.35u
14.05u-15.05u Jazz/show/streetdance 7-9 jaar Sarah v/d Pol Woensdag 22 mei 14.20u-14.50u
15.10u-16.10u Jazz/show/streetdance 8-10 jaar Sarah v/d Pol Woensdag 22 mei 14.35u-15.05u
16.15u-17.15u Jazz/show/streetdance 6-8 jaar Sarah v/d Pol Woensdag 22 mei 14.50u-15.20u
17.20u-18.20u Jazz/show/streetdance Selectie 9 jaar+ Sarah v/d Pol Woensdag 22 mei 15.50u-16.10u

Musicalklassen / Dinsdag – Cultuurbedrijf

Lestijd Les Docent Podiumrepetitie Tijd
15.55u-17.25u Musicalklas A Sarah, Marieke & Marion Dinsdag 21 mei 16.00u-17.15u
15.55u-17.25u Musicalklas B Sarah, Marieke & Marion Zaterdag 18 mei 8.50u daarna Generale repetitie
15.55u-17.25u Musicalklas C Sarah, Marieke & Marion Woensdag 22 mei 16.00u-17.15u
17.30u-19.30u Musicalklas D Sarah, Marieke & Marion Zaterdag 18 mei 15.20u daarna Generale repetitie
17.30u-19.30u Musicalklas F Sarah, Marieke & Marion Dinsdag 21 mei 18.50u-20.05u
17.30u-19.30u Musicalklas H Sarah, Marieke & Marion Zaterdag 18 mei 8.50u daarna Generale repetitie

Musicalklassen / Vrijdag – Cultuurbedrijf

Lestijd Les Docent Podiumrepetitie Tijd
16.40u-18.40u Musicalklas E Iris, Marieke & Marion Woensdag 22 mei 18.50u-20.05u
16.40u-18.40u Musicalklas G Iris, Marieke & Marion Dinsdag 21 mei 18.50u-21.05u
16.40u-18.40u Musicalklas I Iris, Marieke & Marion Zaterdag 18 mei 15.20u daarna Generale repetitie
18.45u-20.45u Musicalklas J Iris, Marieke & Marion Dinsdag 21 mei 16.00u-18.15u
18.45u-20.45u Musicalklas K Iris, Marieke & Marion Woensdag 22 mei 16.00u-18.15u & 18.50u-21.05
18.45u-20.45u Musicalselectie Iris, Marieke & Marion Vrijdag 17 mei 18.35u-23.00u